GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggplatta 13342073
*
nr 1334 2073
Väggplatta
Keramik, Oidentifierad konstnär. 48x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 juni 2020
kl 18:47:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/6 01:13:57
1
100 kr
29/6 18:42:39
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik väggplatta
-
6117 Väggrelief
Änglar, keramik. Signerad scoto -89. Höjd: cm. Höj..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:20
*
Väggplatta
nr 1334 2073
Väggplatta
Keramik, Oidentifierad konstnär. 48x30 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/6 01:13:57 | 1 | 100 kr |
29/6 18:42:39 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik väggplatta
-
6117 Väggrelief
Änglar, keramik. Signerad scoto -89. Höjd: cm. Höj..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:20